Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja ze znajomymi idziemy na protest ! Dość tego !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój głos A ja tak trochę biblijnie: Wtedy Bóg zapytał Kaina: «Gdzie jest brat twój, Abel?» On odpowiedział: «Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego?» Rzekł Bóg: «Cóżeś uczynił? Krew brata twego głośno woła ku mnie z ziemi! Bądź więc teraz przeklęty na tej roli, która rozwarła swą paszczę, aby wchłonąć krew brata twego, przelaną przez ciebie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelacy przeglądają na oczy , nie róbmy wstydu z naszego regionu , pisiory nie mają czego tu szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry żart - precz to ze sprzedawczykami z kodu, po, nowoczesnej, psl - u, gw, njusłika i sld, którzy nienawidzą Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już wiadomo gdzie są lampki z Lipowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówię nie dyktaturze Kaczyńskiego!!!. Facet oszalał z nienawiści i chce tu budować dyktaturę. Wszystko wg jego woli. A gdzie wola wyborców? Pamiętajmy, ze tylko 37% Polaków poparlo pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORZY LUDZIE ALBO IM ZAPŁACILI ALBO OMAMILI JAK W SEKCIE. JA PRACUJĘ ZNAJOMI PRACUJĄ A TA CHAŁASTRA STERCZY TAM I POD SEJMEM CHYBA ZA KASĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC Z POSTKOMUNĄ Z OKRĄGŁYM STOŁEM PRZY KTÓRYM NIEKTÓRZY ZROBILI INTERESY ŻYCIA INNI SPRZEDALI GOSPODARKĘ TYLKO SĄDY ZOSTAŁY PEWNIE BYŁO TO KOMUŚ NA RĘKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktaturę i masowe złodziejstwo mieliśmy za PO i PSL. Jeszcze ci bandyci decydują w samorządach o losach zwykłych ludzi (za rok wybory i znów lemingi popłaczą się). Przy poparciu partyjnych sędziów, wiedzą że nikt z nich nie pójdzie siedzieć. Cóż z tego, że Tusk, HGW...itd okłamywali i okradali rodaków. Po to głosowałem na PiS, by z tą sitwą dorzynającą Polaków wreszcie skończyć. Miejscem złodziei jest więzienie. Polska ma być krajem, w którym Polak wyżyje za uczciwie zarobione pieniądze, a nie będziemy szwędać się po innych Landach. Lemingi niech wreszcie wyjadą do Kanady. Im szybciej to uczynią, tym szybkiej otrzymają potężnego kopa w d..., bo tam też nie tolerują złodziei i oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Pis głosowało 5,7 mln Polaków, a to tylko 18,5 % uprawnionych do głosowania i Pis ma tego świadomość. Zamach na SN tylko potwierdza, że liczą się z porażką i wtedy SN stwierdzi, że wybory były sfałszowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają co robić niech protestują! Nieroby! tak naprawdę dają się kiwać wąskiej zamożnej grupie ludzi dla której są nikim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro PiS poparło tylko 37%, to ile miało PO? I taka zagadka, jakie prawdopodobieństwo będzie wyrzucenia orła na monecie przy 1000 rzutach, a jakie przy 1000.000.000.000? PO przerypało z kretesem i wystarczyło do tego 37% ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna dyktatura nie jest dobra. Wolności i prawa zagwarantowane w Konstytucji powinny być świętością. Rządzący wiedzą, że za naruszenie Konstytucji grozi Trybunał Stanu. Kto jest przewodniczącym Trybunału Stanu? Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego. Cała filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marnujcie świec! Przynieście i postawcie pod Zamkiem gdzie wasi dziadziusiowie mordowali Niezłomnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robiła PO ,to przy Pis przedszkole. Pisiory jak rasowi komuniści segregują Polaków. Ten ustrój już był , Lubelszxzyzna jest przeciw !!!!!!! Ciemny lud tego nie kupuje !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to komunizm bis , na szczęście Polacy już to rozumieją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczor , nie masz gdzie uciec , Polacy cię znajdą . I ciebie Pitucha też !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wrotkowie Pitucha na pewno się nie ukryje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta procesja światła to do Fatimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Rozpisać nowe wybory precz z pisem!
 To idź do domu i rozpisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...